Kuter rybacki w Rewalu

Rewal

Rewal - Twoje niezapomniane miejsce na wczasy

W tym właśnie miejscu błękit nieba spotyka się z obfitością Bałtyku. Rewal to morskie miejsce, w którym spędzisz miłe momenty. W sezonie wypoczynkowym przyciąga do wizyty setki wczasowiczów i jednocześnie pozwala na doskonały relaks. Momenty wytchnienia uatrakcyjni odpoczynek na przepięknym piaszczystym brzegu, który został odznaczony Niebieską Flagą – ogólnoświatowym wyróżnieniem przyznawanym najczystszym, bezpiecznym i najodpowiedniejszym pod względem infrastruktury plażowej kąpieliskom.

Atrakcje dla każdego

Odpoczynek na plaży to nie jedyna atrakcja, która czeka na wczasowiczów, zdecydowanych przybyć do Rewala. Interesujących zabaw znajdziecie tu wiele. Fascynującym obszarem jest deptak, wraz z figurami dużych wielorybów. To kluczowe miejsce zgromadzeń, z którego rozciąga się ładny widok na otwarte Morze Bałtyckie. Wystarczy także atrakcji dla naszych pociech – miejscowość ma w zanadrzu zróżnicowane i zabezpieczone miejsca do zabawy oraz sporo ogrodów tematycznych.

Noclegi dla Ciebie

W miasteczku wyszukamy wiele miejsc noclegowych. Nie brakuje tutaj obiektów, które mogą sprostać nawet najbardziej dużym oczekiwaniom. Rewal noclegi - każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie na stronę np.: pokoje, kwatery, apartamenty, hotele, pensjonaty i domki, pracujące sezonowo, jak i przez cały rok.

Dlaczego warto wybrać się do Rewala?
Wybrzeże rewalskie, - jedno z najpopularniejszych miejsc nadmorskich. Miasteczko Rewal ma dziś bardzo dużo do zaproponowania - młodszym, jak i również starszym urlopowiczom. Tu czeka na Was mnóstwo atrakcji i piękna, piaszczysta plaża.
Czy Rewal wspólnie z dziećmi to odpowiedni pomysł?
Jak najbardziej! Wybrzeże rewalskie wspólnie z maluchami to bardzo dobry pomysł. Oferuje wiele atrakcji dla najmłodszych, jak i trochę starszych dzieciaków. Od parków tematycznych, przez parki linowe i place zabaw.
Czy będąc blisko Rewala można zobaczyć latarnię morską?
Tylko 3,5 km od Rewala, w Niechorzu, jest wspaniała latarnia morska. To miejsce, które musicie obowiązkowo odwiedzić. Latarnia jest udostępniana dla zwiedzających, jednak by oglądać widok na okolicę Niechorza i Rewala, musisz przejść 210 schodów prowadzących w górę. Domki letniskowe Rewal - zobacz listę.
Czy w najbliższej okolicy Rewala znajduje się jezioro?
W gminie Rewal pomiędzy Niechorzem i Pogorzelicą znajduje się jezioro Liwia Łuża - zbiornik przybrzeżny Morza Bałtyckiego. Cały obszar zbiornika wodnego oraz jego obrzeża znajdują się w rezerwacie ornitologicznym. Duże populacje łabędzi niemych przebywają na obszarze akwenu. Na terenie jeziora Liwia Łuża nie możesz pływać.
© Majestique
Regulamin
pl_PLPolish